Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

www.nlcgniezno.com

Poprzedni temat «» Następny temat
OGŁOSZENIA 'MINY" i NEGATYWY
Autor Wiadomość
kaczor 
Administrator

Wysłany: 2010-07-08, 16:57   OGŁOSZENIA 'MINY" i NEGATYWY

OGŁOSZENIA "MINY"
Często pojawiają się ogłoszenia lub posty ostrzegające przed "igłami" z ogłoszeń, które później okazują się jednak minami.
Proszę zamieszczać informacje tego typu w tym temacie - ogłoszenia z forum i znalezione w sieci.

NEGATYWY
Ostrzeżenia i uwagi dla forumowiczów sprzedających nie wywiązujących się z umowy, sprzedających rzeczy niezgodne z treścią ogłoszenia.

devourer 

Wysłany: 2010-07-08, 21:52   

Honda CBR f4i 2002r
http://www.otomoto.pl/ind...how&id=M2044389
Na tą już się ktoś naciął.
Opis pojazdu:

WITAM WSZYSTKICH KTORYCH CHCE OSTRZEC PRZED FRAJEREM Z DOLNEGOSLASKA A DOKLADNIEJ Z WAŁBRZYCHA KTORY MA WYSTAWIONY TEN OTO MOTOCYKL WIDOCZNY NA ZDJECIU NA ALLEGRO ZA 9000ZŁ PRZYJECHALEM DO NIEGO Z DRUGIEGO KONCA POLSKI PO TEN MOTOCYKL I WSZYSTKO MIALO BYC IDEALNE,MOTOCYKL MIAL BYC BEZ WKLADU FINANSOWEGO.NA MIEJSCU OKAZALO SIE ZE HONDA JEST CALA DO MALOWANIA A WSZEDZIE WYPEKANE OWIEWKI PEKA SZPACHLA,MAŁO TEGO MOTOR MIAL SPAWANA RAME KOLO CHLODNICY Z DWOCH STRON.KOŁA NIE POKRYWAŁY SIE W JEDNEJ LINI,A WLASCICIEL TWIEDZIL WRAZ ZE SWOIMI KOLEGAMI FAHOWCAMI ZE MOTOCYKL BYL MIEZONY I JEST PROSTY(MIERZYLI GO CHYBA NA OKO PO DWOCH LITRACH WODKI)JEDEN FRAJER Z DRUGIM ZACZELI SIE MOTAC GDYZ NIEWIADOMO CZYJ TE MOTOCYKL WLASCIWIE BYL.BRUDASY W JAKIMS WARSZTACIE KLEPALI GO CHYBA MLOTKIEM I MALOWALI NA POLU JAK BYLA BURZA PIASKOWA.PONAD TO W SZMACIAZ W OGLOSZENIU PODAWAL PRZEBIEG 40000KM A JAK SIE OKAZALO NA MIESCU MIAL 65000KM I SILNIK PUSZCZAL TAKIEGO DYMA ZE N IE DALO SIE PRZY NIM STAC BEZ MASKI GAZOWEJ.UWAZAJCIE NA TEGO KUTAFONA Z WALBRZYCHA OTO JEGO NR TEL.663-681-728 GNIDA TERAZ PEWNIE COFNIE LICZNIK I BEDZIE SIE OGLASZAL W INNEJ MIEJSCOWOSCI POD INNYM NR TELEFONU...

M2044389_1.jpg
Plik ściągnięto 9013 raz(y) 58,21 KB

Qba 

Wysłany: 2010-07-08, 23:33   

jaka cena taki motor, współczuje !! !! !!

NEGATYW Ja ze swojej strony niestety muszę się wypowiedzieć na temat kolegi z forum Ozeh http://nlcgniezno.com/forum/viewtopic.php?t=660
Przykro mi że muszę to pisać ,nie chce aby ktoś jeszcze został naciągnięty lub oszukany bo w tym kierunku to zmierza,.Dwa tygodnie temu kolega Ozeh wziął dwa moje stare telefony chciałem mu dopłacić i wziąć jeden trochę lepszy,niestety do dalszych transakcji nie doszło ,umówiłem się z nim 3 razy i 3 razy wystawił mnie do wiatru znając moją sytuacje wiedząc o tym że to sprawa pilna,ogólnie mam wyjebane na cały ten słaby temat bo nie były to żadne duże kwoty ,Ozeh zaginął zapad się pod ziemie ,nagle przestały odpowiadać jego 4 numery telefonów a on sam olał temat po całej Lini i tym sposobem zostałem kolejnym barankiem do kolekcji , z tego co się dowiedziałem po znajomych to nie pierwsza tego typu sytuacja i nie tylko ja spotkałem się z takim problemem.Wiec polecam odpuścić sobie INTERESY z kolegą Ozeh !! !! !!

Brzóst 

Wysłany: 2010-07-09, 22:11   

ooo tak tak Ozeh jest taki cwaniaczek

ja sprzedalem mu perfumy ktore zostawilem mu u Pudziana a kase mial przelac na konto... no i kasy nie bylo i nie bylo...poczatkatkowo nie odbieral, nie odpisywal i tak sporo czasu...az napisalem mu ze przyjade osobiscie po pieniadze z Wroclawia i dolicze mu za jazde !! i nagle sie odezwal... z tekstem NO CHYBA NIE MYSLALES ZE CHCIALEM CIE NACIĄGNĄĆ... i kase po chyba miesiacu łącznie kase przelał.

tak więc też nie polecam tego kolegi do jakichkolwiek tranzakcji

bizon 
Stuntlive

Wysłany: 2011-01-20, 01:42   

<brawo>

Szycha 
Fide, sed cui vide

Wysłany: 2012-05-13, 07:39   

Negatyw

dla sklepu motocyklowego MOTOKLINIKA z Wrześni
Przed świętami (24.04 )zakupiłem pasy nerkowe u nich + wysyłka kurierem aby było szybko i sprawnie.
Mijają 4 dni od zamówienia a ja potrzebuje towar od nich i nic zero kontaktu zero odzewu, dostałem telefon 30.04
-nie mamy na magazynie ale załatwie Ci lepsze za ta samą cene, DAM CI ODPOWIEDŹ w PIĄTEK (4.05)
dla mnie to wyszła delikatna kpina z klienta bo chociaż dał by mi znać po paru dniach że nie ma to bym załatwił gdzie indziej bez problemu itd a tak nie miła atmosfera się pojawiła.
Jedyny pozytyw oddał mi pieniądze

Generalnie nie polecam kupowania u nich

chriss 
CZARNY QŃ BANDYTA

Wysłany: 2012-05-13, 12:26   

ja też się na Motoklinikę naciąłem, również w kwestii warsztatu...

wiatro 

Wysłany: 2012-05-13, 18:32   

mają w dupie nie od dzis.... sciema z brakami na magazynie - norma ...

orzel 

Wysłany: 2013-02-12, 19:07   

Dziwię się że zaproponowali za taki złom 17 tyś
http://allegro.pl/show_item.php?item=3016800472

20130208103300.jpg
Plik ściągnięto 44 raz(y) 929,78 KB

20130208103956.jpg
Plik ściągnięto 57 raz(y) 1,53 MB

20130208103943.jpg
Plik ściągnięto 40 raz(y) 2,02 MB

Odpowiedz do tematu