Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

www.nlcgniezno.com

Poprzedni temat «» Następny temat
JESTEM HARDKOREM !
Autor Wiadomość
chriss 
CZARNY QŃ BANDYTA

Wysłany: 2009-06-27, 19:35   JESTEM HARDKOREM !

no to ja zapodam z grubej rury :!: :!: :!: :!: :!:

byłem dzisiaj z ekipa zobaczyc na zlot Born To Ride MC myslalem ze bedzie jakies palenie gumy itp. Ogolnie zlot chujowy na maksa, wiocha totalna, dzicz i w ogole ja pierdole
odpalając motor do wyjazdu zauważyłem pewną grupę ludzi i pomyslalem "musze miec z nimi fote, nie ma chuja we wsi"
jak sie nie domyslacie kto to, to spojrzeć na lewy dolny narożnik zdjęcia, wkleiłem na szybko ich logo .

<rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl>

Kamcio 
bukkake warrior xD

Wysłany: 2009-06-27, 20:55   

hahahah to sa ci od dzikowania i zlych motocyklistow...? :-P

sOfx 

Wysłany: 2009-06-27, 21:37   

haah dobre w ryj ty to masz pomysly :D

MaTT 
MotorsSquadTno

Wysłany: 2009-06-27, 23:30   

Wszyscy w jednym stylu <wysmiewacz> <wysmiewacz>
I coś żółtego sie wpiepszyło w kadr na dole :P

Drewno666 
My Sweet Dream

Wysłany: 2009-06-28, 09:04   

skończ jeb... Było palenie gumy co chwile !! A zlocik był dobry!!

szpasol 

Wysłany: 2009-06-28, 10:50   

Palenia gumy było od chooooj*...trzeba było być na całym Zlocie :-P :-P
A mnie się bardzo Zlocik podobał ;-)

- Uuuuu...
- Niech zgadnę - przed nami ogromny wodospad?
- Fakt...
- Na dole skały jak brzytwy?
- Nie inaczej...
- Dawaj go !! !!!!!!!!!!!!!!!!!

chriss 
CZARNY QŃ BANDYTA

Wysłany: 2009-06-28, 11:15   

kwestia gustu chłopaki, to nie powod do klotni ale uwierzcie, że zlot w pizde chujowy !!
organizacja do bani, wiocha na maksa. Są w Polsce duuuużo lepsze zloty ...
Może i było dużo palenia gumy, ale wygenerowana skifa na zlocie mówiła mi "jedź do domu".
Aczkolwiek jak Wam sie podobalo i bawiliscie sie dobrze, to fajnie, nalezy sie z tego cieszyc <okok>

P.S.
Palenie gumy było na tym drewnianym podeście, z Qba mielismy "troche" wylew z tej jakże pomysłowej miejscówki <wysmiewacz> <wysmiewacz>

szpasol 

Wysłany: 2009-06-28, 12:00   

Tak jak mówisz kwestia gustu ;-)

- Uuuuu...
- Niech zgadnę - przed nami ogromny wodospad?
- Fakt...
- Na dole skały jak brzytwy?
- Nie inaczej...
- Dawaj go !! !!!!!!!!!!!!!!!!!

ANGLIK 

Wysłany: 2009-06-28, 12:17   Re: JESTEM HARDKOREM !

[quote="chriss"]no to ja zapodam z grubej rury :!: :!: :!: :!: :!:

byłem dzisiaj z ekipa zobaczyc na zlot Born To Ride MC myslalem ze bedzie jakies palenie gumy itp. Ogolnie zlot chujowy na maksa, wiocha totalna, dzicz i w ogole ja pierdole
odpalając motor do wyjazdu zauważyłem pewną grupę ludzi i pomyslalem "musze miec z nimi fote, nie ma chuja we wsi"
jak sie nie domyslacie kto to, to spojrzeć na lewy dolny narożnik zdjęcia, wkleiłem na szybko ich logo .

<rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl>

dokładnych danych jeszcze nie znam ale było kilka tysięcy ludzi na zlocie i prawie każdy z kim się żegnałem dzisiaj na bramie gratulował zajebistego zlotu i deklarował wrócić za rok. Atrakcji typu palenia gumy, wyskakujących korbowodów bokiem silnika i wielu, wielu innych było b. dużo tylko na zlocie trzeba być a nie wpaść na dziesięć minut.
I teraz zapodam "chrissowi"
Jeżeli tylu ludziom podoba się zlot a Tobie nie to znaczy że jesteś chujowy na maksa, wiochmen totalny, dzikus i w ogóle ja pierdole, nie nadajesz się na takie imprezy więc zamiast krytykować kogoś ciężką pracę to jedź sobie w niedzielę do ZOO lub Palmiarni albo do Ciechocinka na tężnie

chriss 
CZARNY QŃ BANDYTA

Wysłany: 2009-06-28, 14:31   

spoko, widze ze wyrazanie swojej opinii podlega ostrej krytyce. I nie mialem zamiaru urazić całego Born To Ride MC, tylko po prostu na świeżo napisałem co myślę.
Faktycznie, ci co byli na zlocie dłużej, mogą mieć więcej do powiedzenia, ale nikt mi nie powie, że pierwsze wrażenie nie jest istotne.
Parada była fajna, długa, pod obstawą Policji, miasto zablokowane, ale znalazło się co najmniej kilku (ja tylu widziałem) co musieli się przeciskac itp - ZA CO NIE WINIĘ BORN TO RIDE MC, bo zdaję sobie sprawę, że cięzko jest przypilnować każdego z motocyklistów z osobna, wręcz jest to awykonalne.
Kwestia atrakcji typu palenie gumy, strzały z korbowodu zawsze były i będą zajebiste <okok>
Natomiast jedno pozostawia wiele do zyczenia:
Nie wiem czy to była atrakcja zlotu, ale co najmniej 2 jeździło między ludźmi najebani, jak dla mnie porażka organizacyjna, być może niedopatrzenie ochrony ale zawsze pełną odpowiedzialność ponosi organizator zlotu.
Poza tym mieliście całkiem fajne jedzonko ;-)

I żeby nie było, że bezpodstawnie obsmarowałem zlot: byłem na niejednym zlocie w życiu, zdarzyło mi się zaliczyć kilka zlotów w Łagowie, byłem też na zlocie w czeskich Pardubicach no i na Daytona Bike Week i uwierzcie że kulturą imprezy i organizacją nie dorastacie im do pięt. Sorry chłopaki, ale prawda w oczy kole.

precel 
BORN TO RIDE

Wysłany: 2009-06-30, 12:49   

Jeśli nie podobał się Tobie zlot, to następnym razem zostań nad Swoim jeziorem. Możesz też zorganizować sam zlot. Wtedy zobaczysz ile kosztuje to pracy. Niezadowoleni z tego co zrobiłeś będą zawsze. Życzę Tobie lepszych zlotów i szerokiej drogi. <papa2>

Qba 

Wysłany: 2009-06-30, 13:37   

precel <brawo> dokładnie tak ,a poza tym to jest ogulno dostępne forum i każdy może wyrazić tu swoje zdanie więc,niema sie co denerwować i pociskać sobie prywatnie ,o gustach sie nie dyskutuje i tak właśnie polecam rozwiązać ten spór <okok> ,

chriss 
CZARNY QŃ BANDYTA

Wysłany: 2009-06-30, 14:12   

POWTARZAM, ja nie zamierzam nikomu cisnąć <szok>
wyraziłem swoje zdanie, jezeli ktos czuje sie urażony to niech sobie zada pytanie co można było jeszcze zrobić, żeby zlot był lepszy <mysli>
Przede wszystkim nie pozwalać jeździć najebanym bez kasku między ludźmi <wnerw>
precel napisał/a:
quot;] Życzę Tobie lepszych zlotów

w ten weekend Łagów ;-)

precel napisał/a:
szerokiej drogi.

i wzajemnie <okok>

ANGLIK 

Wysłany: 2009-06-30, 16:44   

chriss opłaca Ci się na 10 min do Łagowa jechać???? <wysmiewacz> <wysmiewacz> <wysmiewacz> <wysmiewacz>
a jak w tym czasie się nic ciekawego nie wydarzy <mysli> to będzie zlot chujowy...

chriss 
CZARNY QŃ BANDYTA

Wysłany: 2009-06-30, 18:58   

nie, do Łagowa jak już to jade na cały zlot albo wcale. wiec prosze bez głupich docinków :[

a poza tym to moja brocha na ile pojade. wiec o chuj tu chodzi ? coście się mnie uczepili? Nie podoba Wam się, że jedna osoba wyraziła swoje zdanie, które jest inne od reszty? Sorry, ale wyrażam własna opinie, nie bede sie przylizywał tylko dlatego, że sie znamy czy cos.

Powiem po raz kurwa kolejny: Nie przypierdalam sie do BTR MC jako klubu, tylko do samego zlotu wiec odpierdolcie sie ode mnie.

Mam to w dupie. Nie da sie rozmawiac.

Odpowiedz do tematu