PROSTA DROGA NLCKUBA KRZYK ULICY / KARTEL TCB
BORAS STARE ZWOJE
BIT: 2K2
CUTY: DJ SHOW

Współpraca Kuby - Krzyk Ulicy oraz Boras'a - Stare Zwoje zaowocowała powstaniem singla "Prosta droga NLC", trzeba dodać - oryginalnego. Utwór opisuje pasjonatów ekstremalnej jazdy na motocyklach z ekipy NLC Gniezno. Mocne bity w połączeniu z długo wyczekiwanym teledyskiem znakomicie oddają klimat i przekaz nagrania.

Stare Zwoje to autorski projekt Boras'a. Styl jaki reprezentuje to Hip-Hop/Rap Live CrossOver HardCore, pierwsze kawałki zarejestrował w 1999 roku. Boras ma na swoim koncie kilka projektów ("Enklawa", "Tyle Złości", "Ile Wart", "Granica", "Iść się nachlać"), dzięki którym mógł się zaprezentować lokalnie oraz pokazać szerszej publiczności podczas koncertów.

Kuba Krzyk Ulicy znany między innymi ze współpracy z gnieźnieńską grupą Kartel TCB, zadebiutował w kontrowersyjnym kawałku dedykowanym niejakiemu Kwiatkowi AK 47. Kuba stylem utożsamia się z Kartel TCB, obecnie pracuje nad swoją nową płytą.

Kawałek stworzyły osoby dla których rymowanie jest pasją. Powstał po to, by pokazać, że w Gnieźnie jest wiele osób, które mają pasję, które całkowicie się na niej koncentrują i dążą do podnoszenia swoich umiejętności niezważając na krytykę i opinię innych. Opisuje ludzi dla których ważne są jednoślady, którzy wsiadając na swój motocykl czują zapał i energię. Pasję, która nadaje codzienności barwę i wyrazistość, dzięki której ich serce przepełnione jest dobrymi natchnieniami i entuzjazmem - porywa i przemienia, dla których jest ona w pewnym sensie sposobem na życie.

Wydany krążek zawiera singiel "Prosta droga - NLC" oraz remix utworu by Jaxx. Teledysk i trailer klipu by Bishop. Dodatkowo na płycie znajdziemy utwór promujący Krzyk Ulicy "Krew".

Dodatkowe informacje można uzyskać na stronach:
www.myspace.com/starezwoje
www.myspace.com/krzykulicytcb

przygotował Sławomir Kaczmarek  
MASZ PYTANIA? WEJDŹ NA FORUM

  STRONA GŁÓWNA     EKIPA     FORUM     GALERIA     ARTYKUŁY     POBIERZ     KONTAKT  

Copyright © 2005-2010 NO LIMIT CREW Gniezno by kaczor